Sıkça Sorulanlar

SIKÇA SORULAN SORULAR
Soru: Çizdiğiniz resimi elden teslim ediyormusunuz?
Cevap: Evet eğer İstanbul avrupa yakasında oturuyorsanız uygun bir yerde buluşarak elden teslim yapıyoruz. Ödemeyi teslimattan önce sipariş onayından sonra alıyoruz.

Soru: Ödeme konusunda bilgi verir misiniz?
Cevap: Ödemeyi 2 şekilde alıyoruz. İş Bankası Banka Havalesi ile, Postane yoluyla. Çizdirmek istediğiniz resmi bize mail attıktan sonra mail yoluyla resmin uygun olup olmadığını bildiyoruz. Uygun ise hesap numaralarımızıda mail ile birlikte gönderiyoruz. Siz ödemeyi yaptıktan sonra resmi çizmeye başlıyor ve size bildirdiğimiz tarihte teslimini gerçekleştiriyoruz.

Soru: İstanbul avrupa yakasında oturmuyorsak resimleri nasıl teslim alacağız?
Cevap: Çizdiğimiz resmi düzgün bir şekilde paketleyerek anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo ile gönderiyoruz. Kargo alıcıya ait. Yaklaşık olarak kargo fiyatları ise Ankara’ya 9 TL, Antalya’ya 12 TL, Tekirdağ’a 7 TL, Sivas’a 14 TL gibi fiyatlarda resminiz size ulaşıyor.

Soru: Sistem nasıl işliyor resim çizdirmek istiyorsak ne yapmalıyız?
Cevap: Bu soru şu ana kadar en çok karşılaştığımız soru. Öncelikle çizilmesini istediğiniz resmi belirlemeli ve adresimize maille göndermelisiniz. Biz resmi kontrol ediyor ve çizilmeye uygun olup olmadığını inceleyip mail adresimiz üzerinden size cevap veriyoruz.

Soru: Ne tür resimler çizilmeye uygun değildir bu konuya bir açıklık getirir misiniz? Cevap: Gelen resimler bazen çok flu oluyor, kişinin yada kişilerin yüzleri belli olmayabiliyor. Özelliklede cep telefonuyla çekilmiş resimlerde bu daha sık karşımıza çıkıyor. Bu tip resimleri detaylarını çizemeyeceğemiz için kabul edemiyoruz ve gönderen kişiyle görüşüp çizime daha uygun resim göndermesini istiyoruz. Sonuç olarak çizilemeyecek resim yok tabiki fakat biz memnuniyeti ilk planda gördüğümüz için insanları daha uygun olana yönlendirmeye gayret ediyoruz.

Soru: Fiyatlar hakkında bilgi verir misiniz?
Cevap: Kuru boyadan başlarsak;35×50 cm ebatında tek kişilik kuru boya resim fiyatımız 75 TL 35×50 cm ebatında iki kişilik kuru boya resim fiyatımız 125 TL 55×70 cm yağlı boya resimlerde fiyatlar resme bağlı olarak değişiyor. Yani 250 TL den başlıyor 750 TL yi bulan fiyatlara kadar gidiyor. Kara kalem resim fiyatlarımız ise kuru boya ile aynı yani tek kişilik çerçevesiz 75 TL , iki kişilik çerçevesiz 125 TL, tek kişilik çerçeveli 125 TL, iki kişilik çerçeveli 175 TL. Bunun haricinde sulu boya ve pastel resim siparişleride alıyoruz.

Soru: Çerçeve fiyatları hakkında bilgi verir misiniz?
Cevap: Eğer müşterilerimiz resimlerinde çerçevede isterse resme uygun çerçeveyi resmi bitirdikten sonra seçiyorum. Kuru boya resimlerde 35×50 cm camlı paspartulu çerçeve fiyatımız 50 TL.Yağlı boya resimde ise 55×70 cm çerçeve 75 TL den başlıyor.

Bir yorum

  1. merhaba ben lise son sınıf öğrencisiyim ve güzel sanatlara hazırlanıyorum. 2 kursa gittim ama hep farklı anlatıyorlar aklım çok karıştı size sormak istedim tonlama yaparken sadece düz çizgilerle objenin iki yanına koyu tam ortasını doğru acık mı bırakmalıyız ama şöyle bir durum var hocamız bütün nesnelerde bunu yatırıyor insan dahil

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*