Blog

Resminizi Çizelim İster misiniz? Resimler Sadece 75 TL

 En güzel hediye resim sadece 75 TL. İster sevdiklerinizin, ister kendinizin  Resminizi çizelim bu fırsatı kaçırmayın! mail adresimiz Telefon numaramız : 0 536 287 75 48 35×50 cm çalışma Dicaprio. Bu şekilde hazırlanmış resim sadece 75 TL Sevdiklerinizle birlikte 2 kişilik resim isterseniz 125 TL. Camlı paspartulu çerçeve fiyatımız 35×50 cm resimler için ek olarak 50 TL dir. Resime en uygun ... Devamını Oku »

Bayan Özel Hediyeler – Kadınlara En Anlamlı Hediye

hediye-secenekleri-783457

Hediyeler arasında en zor olanlar bayanlara alınan hediyelerdir. Zor olan hediye seçmek ya da bulamamak değil bayanlara alınıyor olmasıdır. Çünkü bayanlar her konuda olduğu gibi bu konuda da ince düşünmeye programlanmıştır. Aldığınız her hediyeyi en az sizin kadar düşünerek kullanacaktır. Bazen aldığınız hediye sizin beklediğiniz sonuçları yaratmayabilir. Mesela güller her kadının en sevdiği çiçekler ve her kadını mutlu edebilecek hediyelerdir. ... Devamını Oku »

Ne Hediye İstesem? – Webressam

hediye-istemek

Değer gördüğünüzü hissetmek, sevildiğinizi bilmek ve yaşamak dünya üzerinde bir insanın kendisini en mutlu addedeceği durumlardan bir tanesidir. Zira sizin sevdiğiniz ve değer verdiğiniz bir insandan aynı şekilde karşılık görmek ve bunu somut olarak algılamak kadar hoş bir şey yoktur. Peki, size bu kadar mutlu edecek olayları sürekli yaşayabiliyor musunuz? Bu sorunun cevabı muhtemelen hayır olacaktır. Çünkü sevgisini belli ederken ... Devamını Oku »

Karakalem Resim Siparişi

unutulmayacak hediyeler

Sevdiğiniz bir insana özel bir günde hediye almak istiyorsunuz ve ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyor, kararsızlık yaşıyorsunuz. Dünyadaki tüm insanların başına gelen bu zor durumla başa çıkabilmek için orijinal fikirler üretebilmek, farklı hediyeler düşünmek sizin hem zamanınızı alıyor hem de aldığınız hediye ile ilgili kuşkulanmanıza neden oluyor. Bu sıkıntılarınızdan kurtulmak için sizlere çok güzel bir tavsiyemiz olacak. Sanat ... Devamını Oku »

Karakalem Portre Çizimi

karakalemler

Sitemizde örneklerinide gördüğünüz portre çizimleri genel olarak karakalem portre ve kuru boya üzerine çalışılmaktadır. Bazı misafirlerimiz yağlı boya çalışmasınıda tercih edebilmektedirler. Karakalem çizimler genellikle siparişinizin akabinde 3 ila 5 gün içerisinde adresinize kargo yoluyla teslim edilebilmektedir. Sadece tek kişilik değil ailece portre resimleri çizebilmekteyiz. Zaten bu tür referans örnekleride sitemizde yayınladık. Özellikle resim fiyatları konusunda oldukça makul seviyelerde politika izlemekteyiz. ... Devamını Oku »

Ressam Nedir? – Webressam Resim ve Çizim Sitesi

ressamlar-tepesi

Bir insanın yaşamak için gereksinimleri bellidir. Bazı somut gereksinimler duyduğunuz gibi bazı soyut gereksinimler de duyarsınız. Bu soyut gereksinimler sizin yaşamanızı anlamlı kılmak için ihtiyaç duyduğunuz şeylerdir. Güzel bir müzik dinlemek, ruhunuza hitap eden edebi bir eser okumak, hayata bakış açınızı değiştirecek bir film izlemek bu ihtiyaçlarınızı gidermek için başvurduğunuz yollardan bazıları. Yine dünya üzerindeki tüm insanların başvurduğu yollardan bir ... Devamını Oku »